AGROCAPMIX 2016

29.07.2016 22:10

Agilní tenisový oddíl TJ Agro Cheb uspořádal za finanční podpory města Chebu na svých kurtech na Hilárii oblíbený turnaj smíšených dvojic AGROCAPMIX 2016. Kvůli velkému zájmu o účast v turnaji byly dvojice rozděleny do tří skupin, z nichž podle postupového klíče nejlepší postoupily do finálových bojů a ostatní do tzv. finále útěchy. Z urputného celodenního zápolení vyšli vítězně Jan a Lucie Havlovi, druzí skončili Rudolf Mistr s Monikou Chládkovou, třetí místo obsadili František Matějovič a Kateřina Bendová před čtvrtými Stanislavem Novákem a Janou Formánkovou.