Memoriál Dana Schuberta v odbíjené

25.10.2016 19:34

Tělovýchovná jednota Agro Cheb upořádala na ukončení letní turnajové sezony 2016 ve svém areálu v Mlýnské ulici Memoriál Dana Schuberta (tzv. Šuspa Cup) v odbíjené mužů. Turnaje, který je vzpomínkou na bývalého spoluhráče, se zúčastnili hráči šesti týmů z národní ligy a z krajského přeboru, aby si jejich hráči před zahájením mistrovských soutěží ověřili stav své fyzické a technické připravenosti.

Záměr pořadatelů i očekávání účastníků turnaje, který finančně podpořilo město Cheb, se podařilo zcela naplnit, jelikož na kurtech nechyběly dobré sportovní výkony, přátelská atmosféra, příjemné počasí a spousta volejbalových příznivců.

Celkovým vítězem turnaje se stal tým VK Karlovarsko A před Sokolovem a Sokolem Bílá Hora Plzeň. Domácí Agro Cheb obsadilo čtvrté místo se stejným bodovým ziskem jako plzeňští volejbalisté.