Světový pohár spřežení v Nebanicích

25.07.2018 17:30

Světový pohár spřežení bude zahájen ve čtvrtek 2. srpna v Nebanicích. Tento již 26. ročník populárních mezinárodních závodů spřežení CAI3*, které pořádá jezdecký oddíl TJ Agro Cheb, z.s., za finanční podpory města Chebu, Karlovarského kraje a dalších významných sponzorů, nabídne divákům současné nejlepší evropské posádky, které změří své síly na tomto v České republice jedinečném závodě.

Návštěvníci shlédnou během čtyř dnů sportovní klání jednospřeží, dvouspřeží a čtyřspřeží v několika obtížných soutěžích. Například při drezurních závodech ve čtvrtek a v pátek závodníci předvedou styl, přesnost a všeobecnou ovladatelnost svých koní.

Pro diváky nejnapínavějším a pro závodníky a koně jednoznačně nejnáročnějším měřením sil je maraton, který bude na programu v sobotu. Patnáctikilometrový rychlostní úsek a následné náročné zkoušky při průjezdech osmi technicky složitými překážkami budou prubířským kamenem závodnického umění.

Neděle 5. srpna bude věnována další zajímavé disciplíně, která otestuje zručnost posádek a poslušnost koní – parkur zde neznamená skákání přes překážky, jak je tomu u jezdeckých závodů, ale zahrnuje všechny ostatní parametry, včetně přesnosti a rychlosti průjezdu spřežení závodní dráhou.

Po celou dobu konání soutěží zajistí pořadatelé na závodišti občerstvení, různé zábavné atrakce pro děti a pestré doprovodné kulturní programy během dne i v průběhu večera. K dispozici také bude hlídané parkoviště a pro návštěvníky velké stany s posezením.

Organizátoři mimořádné podívané Vás zvou k návštěvě sportovního areálu v Nebanicích ve dnech 2. až 5. srpna 2018.

PODROBNÝ PLAKÁT K ZOBRAZENÍ ZDE

Světový pohár spřežení v Nebanicích

Světový pohár spřežení se uskuteční ve dnech 2. – 5. srpna 2018 v Nebanicích jako 26. ročník mezinárodních závodů spřežení CAI3* a nabídne současné nejlepší evropské posádky.

Na programu budou klání jednospřeží, dvouspřeží a čtyřspřeží v několika obtížných soutěžích. Při drezurních závodech účastníci předvedou všeobecnou ovladatelnost svých koní, maraton obtížnými a technicky složitými překážkami bude prubířským kamenem závodnického umění, závody ukončí závěrečný parkur.

Pořadatel závodů, jezdecký oddíl TJ Agro Cheb, srdečně zve širokou veřejnost do Nebanic, kde je kromě napínavých soutěží plánován kulturní program a zábavné atrakce pro děti.

PLAKÁT K ZOBRAZENÍ ZDE

Světový pohár spřežení bude zahájen ve čtvrtek 2. srpna v Nebanicích. Tento již 26. ročník populárních mezinárodních závodů spřežení CAI3*, které pořádá jezdecký oddíl TJ Agro Cheb, z.s., za finanční podpory města Chebu, Karlovarského kraje a dalších významných sponzorů, nabídne divákům současné nejlepší evropské posádky, které změří své síly na tomto v České republice jedinečném závodě.

Návštěvníci shlédnou během čtyř dnů sportovní klání jednospřeží, dvouspřeží a čtyřspřeží v několika obtížných soutěžích. Například při drezurních závodech ve čtvrtek a v pátek závodníci předvedou styl, přesnost a všeobecnou ovladatelnost svých koní.

Pro diváky nejnapínavějším a pro závodníky a koně jednoznačně nejnáročnějším měřením sil je maraton, který bude na programu v sobotu. Patnáctikilometrový rychlostní úsek a následné náročné zkoušky při průjezdech osmi technicky složitými překážkami budou prubířským kamenem závodnického umění.

Neděle 5. srpna bude věnována další zajímavé disciplíně, která otestuje zručnost posádek a poslušnost koní – parkur zde neznamená skákání přes překážky, jak je tomu u jezdeckých závodů, ale zahrnuje všechny ostatní parametry, včetně přesnosti a rychlosti průjezdu spřežení závodní dráhou.

Po celou dobu konání soutěží zajistí pořadatelé na závodišti občerstvení, různé zábavné atrakce pro děti a pestré doprovodné kulturní programy během dne i v průběhu večera. K dispozici také bude hlídané parkoviště a pro návštěvníky velké stany s posezením.

Organizátoři mimořádné podívané Vás zvou k návštěvě sportovního areálu v Nebanicích ve dnech 2. až 5. srpna 2018.

PODROBNÝ PLAKÁT K ZOBRAZENÍ ZDE

Světový pohár spřežení v Nebanicích

Světový pohár spřežení se uskuteční ve dnech 2. – 5. srpna 2018 v Nebanicích jako 26. ročník mezinárodních závodů spřežení CAI3* a nabídne současné nejlepší evropské posádky.

Na programu budou klání jednospřeží, dvouspřeží a čtyřspřeží v několika obtížných soutěžích. Při drezurních závodech účastníci předvedou všeobecnou ovladatelnost svých koní, maraton obtížnými a technicky složitými překážkami bude prubířským kamenem závodnického umění, závody ukončí závěrečný parkur.

Pořadatel závodů, jezdecký oddíl TJ Agro Cheb, srdečně zve širokou veřejnost do Nebanic, kde je kromě napínavých soutěží plánován kulturní program a zábavné atrakce pro děti.

PLAKÁT K ZOBRAZENÍ ZDE